Vürtsisegu “Adzika” 50g

0,80 
Adžika pulber on traditsioonilisetel viisidel Gruusias valmistatud meile hästi tuntud terava Gruusia kastme põhikoostisosa. Sellest on teil võimalik segada omale sobiva teravusastmega kaste koos tomatite ja/või muude aedviljadega või siis kasutada lihtsalt lihatoitude maitsestamiseks – hautised, grillmarinaadid, ahjuroad. Koostisosad: sool, roheline paprika,, koriander, tšilli, till, petersell

Mehhiko pada 190g

2,50 
Koostisosad: riis, tomatihelbed, punane paprika, meresool, röstitud sibul, tako maitseainesegu, sibul, kartulitärklis, roheline paprika, küüslauk, pruun suhkur, petersell, kurkum

Valge terapipar 100g

1,80 
  • Päritolu: Valge pipar pärineb samast taime seemnest nagu must pipar (Piper nigrum). Erinevus seisneb valmimisastmes ja töötlemisel.
  • Välimus: Valge pipar on valge või kollakas, kuna see on valminud täielikult ja eemaldatud väliskest.
  • Maitse: Sellel on mahedam maitse võrreldes musta pipraga. Valge pipar säilitab pipra iseloomuliku vürtsika ja kergelt terava maitse, kuid on natuke subtiilsem.
  • Kasutamine: Valget pipart kasutatakse laialdaselt toiduvalmistamisel, eriti roogades, kus soovitakse saavutada pipra maitset ilma musta pipra intensiivsema vürtsikuseta. Seda lisatakse sageli kastmetesse, supidesse, liha- ja kalatoitudesse ning erinevatesse maitserohelistesse.
  • Tervis: Nagu must pipar, võib ka valge pipar omada antioksüdantseid ja põletikuvastaseid omadusi, kuid tervisemõjud võivad varieeruda sõltuvalt tarbimise hulgast.

Kaneelikoor 30g

1,33 
Kaneeli kasutatakse palju India köögis. Sobib suurepäraselt riisi- ja mannapudru, kookide, kuklite ja muude küpsetiste ning puuviljasalatite maitsestamiseks.

Hakkliha maitseainesegu 50g

1,06 
See segu lisab toidule nii suurepärast maitset kui aroomi ning on mis tahes hakkliharoa õnnestumise saladus. Koostisosad: sibul, küüslauk, meresool, must pipar, paprika, seller.

Tuline maitsesool 20g

0,85 
See, kes armastab anda toidule veidi tulisemat ja särtsakamat maitset, võib seda maitsesoola uljalt kasutada. Kasutada võib ahju-, liha- ja grillitud roogade maitsestamiseks.
Koostisosad: meresoo, salvei, küüslauk, tšilli, petersell.

Toit on
alati hea kui oled seda maitsestanud.